Seven Smart Steps – Erasmus+ projekt

2021 márciusában az Interregió Fórum partnereként elindítottuk  a Seven Smart Steps projektet, melynek keretében a folyamatosan átalakuló társadalmi igényekre reagálva szeretnénk részt vállalni a pedagógiai kultúra megújulásában. A projekt alapját képző koncepció a digitalis pedagógia módszertanát szeretné széleskörűen elérhetővé tenni a szakmai közösség számára, valamint az ehhez szükséges pedagógusi kompetenciafejlesztést célozza meg.

Az adaptációs projekt címe: 7SMART Steps.

Projekt száma: 2020-1-HU01-KA226-SCH-094124

Időszak: 2021 március-2022 augusztus

Résztvevő országok: Magyarország, Románia, Szlovákia

Projekt partnerek:

Interregió Fórum Egyesület, Hargita Megye Tanácsa, RegioNet Foundation, Új Esély Egyesület és az Innonet NO.

A projekt az Erasmus+ Program keretében és támogatásával valósul meg.

A projekt weboldala: https://sevensmartsteps.hu